میزبانی وب‌سایت

سرورهای میزبانی قدرتمند نقطه‌چین در دیتاسنتر شرکت Hetzner Online GmbH آلمان و آسیاتک تهران قرار دارد.

این سرورها با منابع سخت‌افزاری قدرتمند و چگالی پایین (تعداد وب‌سایت‌های میزبانی شده) و بک‌آپ گیری روزانه و هفتگی، با بهره‌گیری از ماژول‌های قدرتمند امنیتی، بهترین انتخاب برای میزبانی وب‌سایت و ایمیل‌های سازمانی شماست.

همچنین جهت مدیریت آسان و بهینه سرویس میزبانی، کنترل پنل قدرتمند cPanel (سی‌پنل) با لایسنس قانونی بر روی سرویس‌های میزبانی نقطه‌چین ارائه خواهد شد.

مشخصات سخت‌افزاری سرورها:

پردازنده: ۸ پردازنده Intel Core™ i7-4770 CPU @ 3.40GHz / حافظه: 64GB

 

جدول پلن‌های میزبانی

 پلن Aپلن Bپلن Cپلن Dپلن Eپلن Fپلن G
فضای میزبانی100 MB250 MB500 MB1000 MB2000 MB5000 MB10000 MB
پهنای باند ماهیانه2 GB5 GB10 GB20 GB40 GB100 GB200 GB
تعداد ایمیل102550UnlimitedUnlimitedUnlimitedUnlimited
دامین1123555
قیمت سالیانه / آلمان۱۵۰.۰۰۰ تومان۲۵۰.۰۰۰ تومان۴۰۰.۰۰۰ تومان۶۰۰.۰۰۰ تومان۸۰۰.۰۰۰ تومان۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت سالیانه / ایران۲۰۰.۰۰۰ تومان۳۰۰.۰۰۰ تومان۴۵۰.۰۰۰ تومان۷۰۰.۰۰۰ تومان۹۰۰.۰۰۰ تومان۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

جهت سفارش هر یک از پلن‌های میزبانی مطابق جدول فوق، با شماره‌ تلفن ۰۹۲۰۳۶۱۰۱۳۱ تماس گرفته و یا با ایمیل hosting[at]noghtechin[dot]com مکاتبه نمایید.

 


 

درباره شرکت هتزنر آنلاین آلمان

هتزنر آنلاین (Hetzner Online) یک ارائه دهنده میزبانی وب حرفه‌ای و اپراتور مرکز داده با تجربه است. این شرکت از سال ۱۹۹۷ محصولات و خدمات میزبانی با کارایی بالا و همچنین زیرساخت‌های لازم برای عملکرد

کارآمد وب سایت‌ها را به مشتریان خصوصی و تجاری ارائه داده است. ترکیبی از فناوری پایدار، قیمت‌گذاری جذاب و پشتیبانی و خدمات انعطاف‌پذیر باعث شده است تا هتزنر آنلاین بتواند بطور مداوم موقعیت بازار خود را در بین‌المللی تقویت کند. این شرکت دارای چندین مرکز داده در آلمان و فنلاند است.

هتزنر آنلاین همواره در تلاش است تا نسبت قیمت به عملکرد محصولات را بهبود بخشد. با همکاری متسمر با سازندگان سخت‌افزار و نرم‌افزارهای معتبر، این اطمینان به مشتریان داده می‌شود که محصولات و خدمات دارای بالاترین سطح کیفی ممکن هستند.

 

شرکت انتقال داده های آسیاتک در سال ۱۳۸۲، به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT، تأسیس و موفق به اخذ مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت ارائه خدمات خطوط کابلی دیجیتالی مشترکین  (DSL) گردید و  هم چنین از سال ۸۷ جهت ارایه خدمات ADSL در سایر استان ها نیز موفق به دریافت مجوزهای  ISDP  و  ISP در ۳۰ استان از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گردید .

این شرکت از سال ۹۲ نیز با توجه به توسعه خدمات خود، در جهت ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکز داده اقدام به اخذ  مجوز IDC به شماره ۶۲۹۵/۵۰۰ از مرکز ملی فضای مجازی نمود.

در سال ۹۳ نیز  با توجه به اتمام مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات،  مجوز جدید FCP به عنوان جایگزین مجوزهای PAP، ISDP و ISP اعلام شد و این شرکت موفق به اخذ این مجوز به شماره ۱۶-۹۴-۱۰۰ از سال ۱۳۹۴ با اعتبار ده ساله  تا سال ۱۴۰۴ از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده شد.